O nas

Drodzy Kurkumaniacy. Witajcie w naszej bajce!

Stacjonarny sklep 'Kurkuma' powstał w 2011 roku w Nowym Sączu jako odpowiedź na zapotrzebowanie wśród mieszkańców naszego miasta na świetne jakościowo produkty spożywcze, niedostępne we wszechobecnych dyskontach i supermarketach, takie jak świeżo mielona kawa, wysokogatunkowa herbata, produkty orientalne, yerba mate, zioła, przyprawy, oraz żywność bez ogromu konserwantów w składzie, którymi nafaszerowane są towary na półkach marketów.

 

Stopniowo nasz mały lokalny sklepik zyskiwał coraz więcej zwolenników i stałych klientów, a nasze produkty zaczęły 'rozjeżdżać' się po całej Polsce, jak również poza jej granice, pomimo braku strony internetowej. Zaczęliśmy realizować indywidualne zamówienia, składane telefonicznie, mailowo czy za pośrednictwem facebooka, ale z czasem zrozumieliśmy, że potrzebujemy czegoś więcej, platformy, gdzie każdy będzie mógł zrobić zakupy na prostych zasadach, łatwo i przyjemnie. Dlatego dzisiaj spotykamy się tutaj – na stronie kurkumania.pl.

 

Team 'Kurkumy' tworzy wesoły kwartet: Kasia – Kurkumama, która gra pierwsze skrzypce w sklepie stacjonarnym; Paweł – mózg całej operacji i dyrygent sklepu internetowego, oraz cztery pary łapek i dwa machające ogonki, czyli nasze wdzięczne psie asystentki o imionach Cudna i Miśka. Naszą wspólną pasją jest zdrowe i smaczne jedzonko (wszak jesteś tym, co jesz!) oraz aktywne spędzanie czasu na łonie natury, a w szczególności w górach i w lesie. Dlatego też w naszych mediach społecznościowych promujemy akcję #ruszamydoopę, gdzie od czasu do czasu dzielimy się zdjęciami, czy filmikami z naszych mniejszych lub większych wypraw i staramy się zachęcić innych, aby poszli w nasze ślady. Razem z Wami chcemy stworzyć społeczność 'Kurkumaniaków', ludzi zakręconych na punkcie zdrowego i aktywnego stylu życia, pełnych pozytywnej energii pasjonatów, dla których nasze motto: „Mierzymy wysoko, ale nie bujamy w obłokach!” stanie się także Waszą dewizą. Dołącz do naszej bandy.

Niech moc będzie z NAMI!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl