Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system Shoper Płatności, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. System obsługuje szybkie przelewy natychmiastowe, tzw. „Pay-by link”, płatności kartą płatniczą - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, płatności BLIK oraz Google Pay, czy płatności odroczone PayPo.
  Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie. Bardzo łatwa i przede wszystkim wygodna forma zamówienia, która skraca do minimum czas realizacji zamówienia. 
 • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Zazwyczaj przelewy docierają do nas w ciągu 24h od momentu zlecenia przelewu (poza sobotami i niedzielami). Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. (jeżeli jesteś naszym stałym klientem możemy wysłać zamówienie na podstawie wysłanego na maila potwierdzenia przelewu)

  Dane do przelewu:
  KURKUMA Sklep ze smakiem Katarzyna Bereś 
  Jana Wiktora 2
  33-300 Nowy Sącz 

  nr konta - 79 1500 1559 1215 5005 6995 0000

 • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, czy w Paczkomacie - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku przedpłaty.
 • Gotówka - opłać swoje zamówienie przy odbiorze towaru w naszym sklepie w Nowym Sączu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl